ארצית: הפעם רגוע

אבל משחק אחד בכל זאת ימשוך היטב את תשומת הלב שלכם: כפר סבא מגיעה לגן נר, והתוצאה שם בהחלט יכולה להוסיף הרבה אקשן לצמרת הצפונית. בדרום: פ"ת תנסה להפתיע את אשדוד ולהישאר בתמונת הפלייאוף, קרב תחתית לוהט בין קריית אונו לדימונה. (צילום: אלירון לוגסי, אליצור יבנה)


| אלירן כהן

 

יש גם מחזורים כאלה, כשבבואנו לכתוב פריוויו אנחנו מסתכלים על לוח המשחקים ומבינים שהפעם לא נצליח להלהיב אתכם לפני, אלא רק לספר לכם בדיעבד כמה אקשן היה. הנה לכם אחד כזה. במוקד משחקי הערב תארח הפועל גלבוע ברוש את הפועל כפר סבא שלום. לא קרב על מקום ראשון (כפ"ס עדיין ביתרון שני נצחונות משתי סגניותיה) אבל כזה שבהחלט יכול לאותת לשם. ניצחון של ברוש והיא בתמונה, ניצחון של כפ"ס - והיא יוצאת. מגדל, השלישית בראש החץ, לא תוכל לעשות עם זה הרבה - כי המשחק שלה נגד רעננה ייערך רק בשבוע הבא.

עוד הערב: עכו תארח את מוצקין, חדרה הלוהטת תתארח במגידו בידיעה שניצחון שומר אותה חזק מאוד בתמונת הפלייאוף, הוד השרון תצא לקרב תחתית חשוב בקיבוץ כנרת, עמק חפר תנסה לשוב לתמונת הרביעייה כשתארח את נוף הגליל, ושחקני ר"ג / גבעתיים יכתתו את רגליהם לתיכון עירוני ט' בת"א, שם יפגשו את הפועל "אורי" ת"א. בדקנו בגוגל מפס, זה אפילו קרוב יותר מהאולמות באשדוד.

המחוז הדרומי כבר יצא לדרך אמש בדרבי החבלים, כשחבל מודיעין גברה בחוץ על חבל איילות. במוקד משחקי הערב: מכבי אשדוד תתארח ברוזמרין, שם הקבוצה המקומית יודעת שהפסד עלול להרחיק אותה ממאבקי הכניסה לפלייאוף, כשכרגע 5 קבוצות נאבקות על 2 כרטיסים פתוחים. בתחתית: קריית אונו תארח את דימונה למשחק של 4 נקודות והרבה מאוד חמצן. עוד הערב: גבעת שמואל תתארח ביבנה, שוהם תגיע לנצר סרני ומתן אשדוד תארח את אשקלון. המחזור יושלם ביום שלישי כשרמלה - שהפסידה בחמישי האחרון ליבנה במשחק השלמה - תתארח בנחל שורק.

 

--- צפון ---
הפועל עכו - מכבי קרית מוצקין (19:00, אולם פיס משה שרת, עכו)
הפועל מגידו - מכבי חדרה (19:30, קיבוץ משמר העמק)
הפועל טבריה ע.הירדן - מכבי הוד השרון (20:00, בית ירח)
הפועל עמק חפר - הפועל נוף הגליל (20:00, ביה"ס רמות ים, מכמורת)
הפועל אורי תל אביב - הפועל רמת גן - גבעתיים (20:30, עירוני ט', ת"א)
הפועל גלבוע ברוש - הפועל כפר סבא שלום (20:30, גן נר)
ב- 26.03: הפועל מגדל העמק יזרעאל - אליצור עירוני רעננה (19:30, ביה"ס יערת העמק, מגדל העמק)

--- דרום ---
הפועל חבל איילות 61 - הפועל חבל מודיעין 75
מכבי אליצור פתח תקוה  - מכבי אשדוד (18:30, רוזמרין, פ"ת)
אליצור יבנה - אליצור גבעת שמואל (19:00, רלף קליין, יבנה)
הפועל אריק נצר סרני - מכבי שהם (20:00, קיבוץ נצר סירני)
הפועל מתן אשדוד-מבועים - א.ס. אשקלון (20:30, ביה"ס שילה, אשדוד)
עירוני שיקו ק.אונו - מכבי דימונה (20:30, עלומים, קריית אונו)
ביום שלישי: אליצור נחל שורק - אליצור נוה דוד רמלה (19:30, רחוב ים, נצר חזני)