ארצית: סיבוני וגל בהוד"ש

יונתן סיבוני ממשיך לעונה שניה במועדון מהשרון, שצירף גם את נטע גל שנפרד מעירוני קרית אונו אחרי 4 עונות רצופות. בני כץ ימשיך על הקווים אצל היורדת מכבי חיפה.


| safsal

 

תזוזות ראשונות ברחבי הליגה הארצית. מכבי הוד"ש החתימה לעונה נוספת את הרכז יונתן סיבוני (28, 1.80) וצירפה גם את הגארד נטע גל (26, 1.81) ששיחק ב-4 השנים האחרונות בעירוני 'שיקו' קרית אונו. גל היה אחד השחקנים המובילים של הקבוצה, כשבעונה החולפת תרם קרוב ל-10 נקודות במשחק. במשחק השיא שלו קלע 25 נקודות מול הפועל חבל איילות. גל גם עבר במספר תחנות ברחבי הליגה הארצית, ושיחק בגלבוע ברוש, עמק חפר, נצרת עלית ונשר.

סיבוני היה אחד הקלעים המובילים של הוד"ש בעונה החולפת וסיים עם 15.5 נקודות למשחק, כשהוא מקפיד לשמור על יד טובה מחוץ לקשת עם כמה משחקים בהם קלע 5 שלשות ומעלה. במשחק השיא שלו העונה מול מגידו קלע 6 שלשות בדרך ל-27 נקודות. סיבוני התנדנד בקריירה בין הליגה הלאומית לליגה הארצית, ושיחק בין היתר בעמק חפר, לב השרון, שומרון, אשקלון ונס ציונה איתה גם זכה באליפות הלאומית ב-16/17. הוא גם היה כשנתיים חלק מהסגל של בני הרצליה בליגת העל. 

יש גם עידכוני מאמנים: מכבי חיפה שירדה מהלאומית השאירה על הקווים את בני כץ (48) שהחל לאמן את הקבוצה באמצע העונה אחרונה ולא הצליח למנוע את הירידה. כץ היה מאמן קבוצת הנוער של חיפה בליגת העל לאורך הרבה שנים. יאיר גבירץ לא ימשיך כמאמנה של מעלה אדומים אחרי שביקש לעזוב את המועדון ולצאת לדרך חדשה אחרי תקופה ארוכה מאוד במועדון בו גדל. רותם שמואלי שהיה עוזרו של גבירץ היה אמור להחליף אותו בתפקיד, אבל בסופו של דבר לא יאמן את הקבוצה ונחכה לראות מי כן יעמוד על הקווים.