נבחרת הכ"ג הפסידה גם לצרפת

ביום השני של אליפות אירופה נבחרת הגברים בכיסאות גלגלים הציגה משחק לא טוב והפסידה 86:44 לנבחרת צרפת. תחילת המשחק עוד הייתה שקולה, אבל מאמצע הרבע הראשון הצרפתים עם הגנה טובה החלו לברוח ולא עצרו עד לסיום. מאור לסרי הוביל את קלעי הנבחרת עם 10 נק', 8 לראדי דגמין ואברהים בהו כ"א.


| safsal

 

הפסד שני לנבחרת שלנו באליפות אירופה בכיסאות גלגלים. אם אתמול הנבחרת הצליחה לתת פייט וסיימה עם הפסד מכובד, היום המשחק כבר היה חד צדדי ברובו לטובת הצרפתים. ההגנה הצרפתית עבדה שעות נוספות ולזה התווספו גם אחוזי קליעה נמוכים שלנו, אחוזים טובים ושליטה מוחלטת בריבאונד שלהם, והתוצאה היא הפסד בהפרש לא נעים בכלל. מחר צפוי לישראל משחק אפילו יותר קשה מול בריטניה (20:00).

 

סיקור המשחק:

הרבע הראשון היה ברובו בשליטה צרפתית. פרט למיני מומנטום ישראל וריצת 0-7 עם שלשה של ראדי דגמין, הנבחרת התקשתה לייצר ברבע הראשון ומצאה את עצמה בעמדת הרודפת. הצרפתים שהציגו אחוזי קליעה טובים ברבע הזה שמרו על יתרון סביב ה-6-8 הפרש בדרך ל-18:13 אחרי 10 דקות. דקות טובות של שי ברביבאי בפתיחת הרבע השני עם 4 נקודות ואסיסט קירבו את הנבחרת לפיגור נקודה (20:19), אבל הצרפתים הגיבו מהר וברחו שוב. כאן הנבחרת שוב הציגה אחוזי קליעה לא טובים כשרק מאור לסרי ודגמין עוד מצליחים לקלוע קצת ולשמור אותה בעניינים, ועד למחצית צרפת עלתה ליתרון דו ספרתי - 38:26.

מחצית שניה לא שינתה הרבה. ישראל המשיכה להחטיא ולהתקשות מול ההגנה הצרפתית, הצרפתים המשיכו לקלוע, והפער גדל. שלשה של ראדי דגמין העירה קצת את הספסל אבל לא שינתה את המומנטום של המשחק כשצרפת לא עצרה והגדילה את יתרונה כבר מעבר ל-20 הפרש. 63:35 אחרי 3/4 משחק. רבע אחרון כבר היה בעיקר לפרוטוקול כשהצרפתים שמרו על פער דו ספרתי גבוה במיוחד, כשמדי פעם איברהים בהו או כפיר ניימרק ייצרו קצת בצורה שלא השפיעה על שום דבר. בסיום 86:44 לצרפת.

קלעו לישראל: מאור לסרי 10 (5 רב', 5/7 ל-2), ראדי דגמין (3 אס') ואברהים בהו 8 כ"א, שי ברביבאי 5 (4 רב', 4 אס'), עידו מימון 4, כפיר ניימרק 3, עשהאל שאבו, אלון דור און ונדב מנחם 2 כ"א.