שרון דרוקר ממשיך בנבחרת הנשים

אחרי כשנתיים בתפקיד, היום הודיע איגוד הכדורסל כי המאמן ימשיך בתפקדו לקמפיין נוסף. לנבחרת מחכה חלון משחקים כבר בנובמבר הקרוב, בתקווה שהמשחקים אכן יתקיימו לאור המצב בארץ. "המטרה היא לנסות להגיע לאליפות אירופה בקיץ 2025".


| safsal

 

אם המצב בארץ יאפשר בעזרת השם, בעוד פחות מחודש נבחרת הנשים אמור לפתוח את משחקיה במוקדמות אליפות אירופה 2025. למרות שכרגע המצב בארץ לא ממש מאפשר, באיגוד עידכנו היום שלאור הדחיפות ומועד המשחקים הקרוב הועדה המקצועית נשים התכנסה היום בזום והחליטה שמי שעמד על הקווים בשנתיים האחרונות - שרון דרוקר, ימשיך לאמן את נבחרת הנשים גם בקמפיין הקרוב. לנבחרת מחכה חלון משחקים שעל הנייר אמור להתחיל ב-9/11 במשחק בית מול אירלנד וב-12/1 במשחק חוץ מול לטביה, כשבאיגוד כבר בודקים לגבי החלפת הביתיות עם אירלנד. 

"זה תמיד כבוד גדול לאמן את נבחרת ישראל, ועל אחת כמה וכמה בימים קשים אלו עבור המדינה והעם שלנו." אמר דרוקר לאחר שקיבל את המינוי. "ננסה להכין את הנבחרת בצורה הטובה ביותר שניתן לקראת המשימה שעמדת לפנינו, כשהמטרה היא לנסות להגיע לאליפות אירופה בקיץ 2025."

דרוקר כאמור נכנס לתפקיד באוקטובר 2021, ומאז עמד על הקווים ב-15 משחקים כשהמאזן שלו לא חיובי במיוחד - 4 נצחונות מול 11 הפסדים, 3 מהם באליפות אירופה האחרונה שנערכה בארץ. יחד עם זאת ראינו כמה נצחונות מרשימים במסגרת טורניר המוקדמות האחרון, וצריך לזכור שהנבחרת נמצאת בחילופי דורות והסגל של הנבחרת צעיר יחסית.