רועי לוין יאמן בעונה הבאה את פ"ת

רועי לוין מונה היום למאמן ראשי של הפועל פתח תקווה בעונה הבאה, אחרי 3 שנים כעוזר בליגת העל ושנתיים מאמן באקדמיה, הוביל לוין בשני המשחקים האחרונים את הקבוצה לניצחון ברעננה ולהישארות בליגה ובעקבות הצלחת הקבוצה להישאר בלאומית יצאה היום ההודעה.


| שי ברק

רועי לוין עושה צעד משמעותי קדימה ולראשונה בקריירה, יעמוד בעונה הבאה על הקוים כמאמן ראשי של הפועל פתח תקווה. כך סוכם בימים האחרונים בינו ובין גיל סלע שכבר במשחק הקודם הפקיד בידיו את אימון הקבוצה. עד סוף העונה יעבדו השניים יחד ולוין כצוות מקצועי ובשנה הבאה יקבל לידיו את מפתחות האימון לבד.

רועי לוין (28), הגיע לכדורסל נשים בשנת 2015 כעוזר מאמן בהפועל פתח תקווה תחת הדרכתו של רועי לזר. אחרי קדנציה משותפת ומוצלחת בקבוצה הפתח תקוואית, המשיך לוין יחד עם לזר להפועל ראשון לציון וגם שם שימש כעוזר מאמן.

בשנתיים האחרונות אימן את הדור הצעיר באקדמיה לכדורסל נשים ובתחילת העונה הנוכחית עבר לאמן בנים במחלקה הצעירה בקרית אונו. 

שמו של לוין נקשר העונה למספר קבוצות פוטנציאליות בליגת העל נשים אך הנושא לא הבשיל לאור מחויבותו לנערים שאימן בקרית אונו, אך לאחרונה לוח הזמנים איפשר לו לשלב עם תפקידו הנוכחי תפקיד של עוזר מאמן בהפועל פתח תקווה וכך נסללה דרכו חזרה למועדון בו התחיל לראשונה את הקשר עם כדורסל הנשים.

במקביל, לוין עבד בצוותי אימון בנבחרות הצעירות, כעוזר מאמן בנבחרת הנערות ששיחקו בדרג א' (עם נמרוד מיטל ולירן בראל), המשיך לצוות המקצועי בקדטיות ועם חזרתו לנבחרת הנערות העפיל איתן לדרג א' פעם נוספת (לצד רועי לזר וטלי נוי).

בשנים בהן לא אימן בליגת העל עסק בסאוטינג והוא גם מרצה בקריה האקדמית קריית אונו.

השנה, שימש כמנחה בפודקאסט "מתפרצת" פודקאסט כדורסל הנשים הראשון ממנו יצא לחופשה עם קבלת תפקידו המקצועי בהפועל פתח תקווה.