רוטברג אלופת טורניר התיכונים

באופן לא מפתיע, רוטברג רמה"ש ניצחה הבוקר 43:83 את אוסטרובסקי רעננה וזכתה באליפות טורניר ליגת התיכונים האלטרנטיבי. רוטברג הייתה עדיפה לאורך כל המשחק וכמעט כולו גם הובילה ביתרון דו ספרתי, שבמחצית השניה גם נע בין 30-40 הפרש. רוני נוה נבחרה לשחקנית המצטיינת עם 18 נקודות, 17 לאריאל סולומון.


| safsal

 

אנחנו לא יודעים אם אפשר להגדיר את זה כ'שמרה על התואר', אבל רוטברג רמה"ש זכתה גם העונה בטורניר התיכונים שהתקיים במתכונת מצומצת ושונה לאור המצב בארץ. מה שלא השתנה זה הגמר החגיג שנערך באנרבוקס בחדרה, בהפקה מושקעת עם כמה מאות אוהדים משני הצדדים וכמובן גם זהות המנצחת בסיום. עוד לפני המשחק היה די ברור מה יחסי הכוחות בין הנבחרות, וכבר בפתיחה גם ראינו את זה על הפרקט. רמה"ש התנפלה הגנתית מההתחלה, ייצרה חטיפות שתורגמו למתפרצות ונקודות ודי מהר ברחה ליתרון דו ספרתי גבוה. רוטברג רצה בכל הזדמנות שהייתה לה, ייצrה 38 נקודות במתפרצות ומאיבודים, ושמרה על הפער הגבוה עד לסיום. אוסטרובסקי מידי פעם הצליחה במיני מומנטום לייצר דברים יפים, כשגם היא הצליחה לייצר לא מעט דקות טובות בהגנה שהובילו את רמה"ש לאיבוד, אבל לא הצליחה לעמוד בקצב הקליעה.

קלעו לרמה"ש: רוני נוה 18 (11 רב', 7 אס', 6 חט'), אריאל סולומון 17 (14 רב', 6 אס', 7 חט'), גלי רוטשילד 13, רותם ורסנו 10 (6 רב'), נעמי כהן מינץ (4 חט', 5 רב'), יערה ים ומאיה אלמליח 6 כ"א, מיקה שטיין 3.

קלעו לרעננה: גילי גולוד 11 (16 רב'), תמר ברייטמן (11 רב', 3 חט') 9, איילה שינדורף 8 (7 רב', 4 חט'), אוראל נתנוב 4, מיקה בנימין (6 רב'), ליאל כהן ורוני קרטין 3 כ"א, רוני גור 2.