גביע התיכונים של חדש ת"א

בפעם הרביעית - נבחרת חדש ת"א זוכה להניף את גביע התיכונים (כשהעונה הטורניר התקיים בפורמט מצומצם) אחרי ניצחון 63:91 על כצנלסון כפ"ס. הרבע הראשון היה שקול מאוד, אבל ברבעים הבאים ת"א השתלטה לחלוטין על המשחק וברחה ליתרון דו ספרתי גבוה מאוד בדרך לתואר. אביאל מאמו נבחר לשחקן המצטיין.


| safsal

 

כמו בתלמידות, גם בתלמידים. חדש ת"א סוג של שומרת על התואר שלה מאשתקד, ומניפה גביע בפעם הרביעית. והיא עשתה זאת בצורה חד צדדית שקרוב לודאי שהפתיעה אפילו אותם. המשחק דווקא התחיל אחרת לגמרי, עם רבע ראשון נהדר שהיה קצבי מאוד, שקול מאוד, ויתרון שזז מצד לצד ולא חצה את אפילו פעם אחת את ה-2 הפרש. אבל אז הגיע הרבע השני. כפ"ס לא מצאה את הסל בהתקפה, התקשתה ללכת פנימה וגם כשניסתה מבחוץ זה לא בדיוק הלך לה. ת"א מנגד פתחה מבערים, הענישה הרבה במתפרצות ובמשחק מהיר, וניצחה את הרבע השני 9-31 (24:48 במחצית). המחצית השניה המשיכה די באותו הכיוון, כשכבר בתחילתה הפער קפץ לאזור ה-40. כן ראינו כמה דקות ממש טובות של כפ"ס בהם היא הצליחה לייצר עצירות בהגנה ומטווח שלשות בהתקפה וצמצמה חזרה לאזור ה-25, אבל לא יותר מזה. חדש ידעה לעצור את המומנטום של כצה בזמן, וברחה שוב לפער שכבר סגר את הסיפור. 

קלעו לת"א: ירון גולדמן 19 (5 אס', 7/12 ל-2), אביאל מאמו 16 (6 רב', 5/5 ל-2), אורן סהר 13 (6 רב', 5 אס', 3 חט'), גבריאל ארטמנקו 12 (8 רב'), שגיא גודס 8, תמיר גולד ובני זבינסקי 6 כ"א, ים נבו, עומרי נחום ועמית צוקר 3 כ"א, שון דליד 2.

קלעו לכפ"ס: גיא אלון 14 (5 רב'), נמרוד זקס 13, יואב צמח ועומר בן דוד (5 רב') 8 כ"א, עדי קדם (5 רב') ורוט 5 כ"א, יהב חגבי 4, עמית ליכט, יואב קהת ואריאל אוסד 2 כ"א.