נערות א': הניצחון של רמה"ש

רמה"ש הייתה פעמיים בפיגור 10, אבל ידעה להתאושש וניצחה ביום 61:54 ועלתה ליתרון 1-0. פתיחת המשחק הייתה כאמור בשליטה של ראשל"צ, אבל בהמשך רמה"ש חזרה לעניינים ועם רבע שלישי טוב מאוד הצליחה לברוח ליתרון דו ספרתי משלה עליו שמרה עד לסיום למרות נסיונות הקאמבק של ראשל"צ.


| safsal

 

 

סיקור המשחק:

המשחק נפתח עם לחץ הגנתי חזק משני הצדדים, כשראשל"צ הראשונה שהצליחה לפצח את הדרך לסל – רומי אלבז פתחה עם מהלך סל ועבירה ואסיסט יפה לשי לבני, ולאחר מכן שלשה של רומי ויינר העלתה ל-2:11 אחרי 4 דקות. רמה"ש ירדה לפסק זמן שגם אחריו לא הצליחה לייצר יותר מדי, אך לפחות עצרה את הבריחה המקומית. קצת חילופי סלים והרבע הראשון הסתיים ב-8:18 למארחת. ראשל"צ פתחה את הרבע השני עם מקבץ חסימות מרשים בהגנה, אבל למרות זאת המומנטום היה אצל רמה"ש כש-5 רצופות של רותם כחלון קיזזו ל-15:21. חדירה של ויינר ומהלך סל ועבירה נוסף של אלבז הגדיל חזרה ל-10, אבל כאן המארחת נתקעה בהתקפה עם סדרת החטאות ואיבודים. רמה"ש ניצלה זאת היטב כש-5 רצופות הפעם מידיה של אריאל סולומון צימקו ל-24:26 בלבד, תוצאה שנשמרה עד לסיום המחצית הראשונה.

רומי אלבז. ראשל"צ פתחה טוב אבל איבדה את היתרון

 

תחילת רבע שלישי והמומנטום ממשיך עם רמה"ש. בעוד ראשל"צ לא הסתדרה עם הלחץ ההגנתי של האורחת ואיבדה כדורים, האורחת עצמה קלעה באחוזים טובים והציגה גם אסיסטים יפים שהעלו אותה ליתון 30:26. נגה אטינגר קטעה את הבצורה של ראשל"ת עם סל בצבע ואחר כך גם הוסיפה חסימה, כשאלבז קלעה מבחוץ והחזירה את היתרון לראשל"צ. אחרי כמה דקות של חילופי איבודים של חוסר ריכוז בהתקפה צמד שלשות של סולומון ומאיה אלמליח שוב פתחו פער קל לאורחת, שגדל כשהשתיים קלעו וחילקו אסיסטים בדרך ליתרון 42:35 לרמה"ש בסוף הרבע השלישי.

ראשל"צ חזרה עם הרבה אנרגיות לרבע האחרון, אותו פתחה עם סל קשה אל אלבז על הדאבל אפ וגם חסימה מרשימה במיוחד של אטינגר. אבל למרות זאת, רמה"ש המשיכה בקצב התקפי טוב ועלתה ליתרון דו ספרתי 52:41 כ-5 וקצת דקות לסיום. היתרון האורח כבר הגיע ל-15 בשיא, אבל ראשל"צ סירבה לוותר על המשחק, נלחמה חזק בהגנה ועם 8 רצופות של לבני שהייתה חדה בהתקפה גם הצליחה להוריד ל-60:52, אבל לא יותר מזה. רמה"ש שמרה על היתרון שלה וסחטה את השעון עד לסיומו בדרך ל-61:54 בסיום.

קלעו לראשל"צ: רומי ויינר 18 (3 חט'), שי לבני 14 (7 רב'), רומי אלבז 13 (9 רב', 2 חס'), נגה אטינגר 4 (10 רב', 4 אס', 5 חט', 4 חס'), עופרי הרטל ומאיה קארש 2 כ"א, רומי עובד 1 (7 רב', 3 חס').

קלעו לרמה"ש: אריאל סולומון 23 (5 רב', 6 אס', 7 חט'), רותם כחלון 12, מאיה אלמליח 11, רוני נוה 10 (7 רב', 7 אס', 5 חט'), יערה ים 3, גלי רוטשילד 2 (4 אס').

 

שי לבני. הצליחה רק לצמצם בסיום

 

רמה"ש חוגגת 1-0