נערות ב': כפ"ס בגמר

מחזיקת הגביע ניצחה 69:53 בחוץ את בני יהודה, והעפילה לראשונה לגמר הפלייאוף לנערות ב' שם מחכה לה כבר רמה"ש. כפ"ס הובילה לאורך כל המשחק כשבני יהודה רודפת ומצמצמת, ובמאני טיים היא גם הצליחה לברוח לדו ספרתי גבוה ולהכריע את ההתמודדות. סדרת הגמר מתחילה ביום שלישי בכפ"ס.


| safsal

 

יופי של אווירה קיבלנו באולם עירוני א' לקראת המשחק השני בחצי גמר הפלייאוף בין כפ"ס לבני יהודה, כולל מופע קונפטי עם הג'אמפ, הרבה מאוד תופים ועידודים משני הצדדים, וגם כמה שחקניות של רמה"ש שבאו לרגל. כפ"ס שהגיעה למשחק ביתרון 1-0 בסדרה הציגה משחק התקפה יפה מאוד שהובילה אותה מספר פעמים ליתרון דו ספרתי, ולמרות שבני יהודה נלחמה והצליחה כל פעם לחזור למשחק, בסופו של דבר זה לא הספיק. בסיום כשלבני יהודה כבר נגמר האוויר כפ"ס ברחה ליתרון דו ספרתי גבוה וניצחה בסיום 69:53, וכאמור מעפילה בפעם הראשונה לגמר הפלייאוף בגיל נערות ב'.

 

סדרת הגמר:

16.5, 18:00 - רמז כפ"ס
23.5, 18:30 - קרית יערים רמה"ש
30.5 - אולם נייטרלי (במידת הצורך)

 

סיקור המשחק:

הפתיחה הייתה כולה של האורחת, שניצלה רכות בהגנה של בני יהודה שאיפשרו לה להגיע עד לטבעת ועם 6 נקודות של עמית גילאור עלתה ליתרון 13:2. בני יהודה התעוררה והחלה לשמור יותר טוב כשהיא מצליחה גם לחטוף כמה כדורים שתורגמו לרוב לנקודות של ג'סיה אזיקוי או רותם מלאכי, ובהמשך סל ועבירה של אזיקוי צמצמו עוד קצת ל-17:14 בלבד בסוף הרבע הראשון. רבע שני התחיל דומה לראשון, כשהאורחת חילקה אסיסטים יפים ונקודות של רותם ניצחון ודנה פוקס הגדילו ל-23:16. בני יהודה לא מצאה את עצמה בהתקפה בתחילת הרבע ולקחה הרבה זריקות מחוץ לקשת שלא צלחו, ובנתיים שלשה של גילאור כבר הגדילה לדו ספרתי. לקראת סוף הרבע קיבלנו קצב טוב עם סלים משני הצדדים, ובעיקר דקות טובות מאוד של מאי טוויג עם מהלך סל ועבירה והחטיפה השלישית שלה במשחק. שלשה של אוריאן קוזרו גם צמצמה ל-4 בלבד, לפני שנועם אופיר הגדילה ל-30:24 בתום המחצית הראשונה.

המארחת הצליחה לצמצם למינוס נקודה בלבד בתחילת הרבע השלישי, אבל שלשה של עמית רוזנצויג שהוסיפה גם אסיסט ופוקס עם מסירה הצידה הגדילו חזרה - 41:33. בני יהודה שוב הציגה כמה דקות הגנותיות טובות עם חטיפות, אבל הפעם הן לא נוצלו לנקודות. למרות זאת, 5 של אזיקוי כן הצליחו להוריד ל-43:38 בכניסה לרבע האחרון. הרבע הראשון התחיל קצבי עם קצת חילופי סלים, אך אט אט כפ"ס השתלטה על המשחק. זה התחיל עם צמד חטיפות של פוקס, כשאחת הסתיימה בסל והשניה באסיסט ליעל גורשטיין שקבעה 51:42 כ-7 דקות לסוף. טוויג הראתה יכולות מרשימות בצבע וצמצמה, אך אופיר עם שלשה הגדילה חזרה ואנחנו ב-59:50 כ-3 וחצי דקות לסיום. כאן קיבלנו מופע מרשים של הנעת כדור, חלוקת אסיסטים יפה וסיום כמעט ללא החטאה בצבע של אופיר שהגדילה את הפער כבר ל-15 הפרש, ומזה לבני יהודה כבר לא היה זמן לחזור. בסיום 69:53 לכפ"ס.

קלעו לבני יהודה: ג'סיקה אזיקוי 21, מאי טוויג 14, אגם ג'אנו 7, אוריאן קוזרו 5, רותם מלאכי 4, אמה מרפו 2.

קלעו לכפ"ס: עמית גילאור 17, רותם ניצחון 13, עמית רוזנצויג 12, נועם אופיר 11, יעל גורשטיין 8, דנה פוקס 6, שחר בבלי 2.

 

מאי טוויג. משחק טוב שלה לא הספיק