נערות ב': רמה"ש ניצחה בכפ"ס

יופי של משחק פתח לנו אמש את סדרת גמר הפלייאוף לנערות ב'. רמה"ש וכפ"ס הציגו משחק שקול ברובו, כשבין לבין האורחת גם הצליחה לפתוח יתרון דו ספרתי אותו המארחת סגרה ואנחנו קיבלנו סיום דרמטי במיוחד עם שלשת ניצחון של תמר כרמי.


| safsal

 

באווירה רועשת במיוחד אחרי שבכפ"ס דאגו לחלק זמבורות גם לאוהדי רמה"ש יצא אמש לדרך גמר הפלייאוף בנערות ב'.בין שתי הקבוצות שסיימו ראשונות את המחוז שלהן סיפקו משחק יאה למעמד סשהיה שקול ברובו, הפכפך ודרמטי במיוחד בסיום. רמה"ש היא זאת שיצאה עם הניצחון וכעת מוליכה 1-0 בסדרה, כשאת המשחק הבא בשלישי הבא היא תארח ואנחנו הפעם לא נגיד שום דבר על מה יכול לקראות במשחק השני כי מספיק כבר ניחסנו את הנערות א' שלהם.

 

סיקור המשחק:

הרבע הראשון היה שקול מאוד כשהקבוצות החליפו סלים ואף אחת לא הצליחה ליצור לעצמה יתרון משמעותי. שחר בבלי שעלתה מהספסל ישר תרמה 4 אישיות והוסיפה גם חסימה בהגנה ועזרה לכפ"ס לעלות ליתרון 12:15, 4 מהצד השני של יערה ים סגרו את הרבע בשוויון 16. הרבע השני המשיך דומה - שתי הקבוצות הניעו כדור וחילקו אסיסטים יפים, והמשחק נשאר עם יתרון קל לפה או לשם. עמית רוזנצויג עם שלשה ולאחר מכן חטיפה שהסתיימה בסל שלה העלתה את כפ"ס ליתרון 22:26, רמה"ש הגבירה קצת לחץ בהגנה ועם נקודות של נעמי כהן מינץ הפכה חזרה. סיום רבע קצבי השאיר את האורחת ביתרון קל, ובסיום המחצית הראשונה 33:28 אדום.

רמה"ש המשיכה להציג לחץ הגנתי טוב בתחילת המחצית השניה שתורגם לחטיפות ונקודות של מאיה אלמליח, ויחד עם סל משוגע של מיקה שטיין האורחת עלתה לראשונה ליתרון דו ספרתי - 42:30. כפ"ס החלה גם היא ללחוץ חזק וצמצמה קלות, אך בדקות הבאות שתי הקבוצות לא ייצרו יותר מדי  - רמה"ש לא הייתה מרוכזת בסיום מתחת לסל, כפ"ס השאירה הרבה נקודות על העונשין והסקור נשאר נמוך ועם יתרון קל לאורחת. לקראת סיום הרבע אלמליח עם עוד 2 סלים שוב הגדילה, ובכניסה לרבע המכריע 51:40.

רבע רביעי וכפ"ס פותחת חזק גם בהגנה וגם בהתקפה. המארחת ייצרה נקודות מריבאונד התקפה ובצבע, ובנוסף שלשה של נועם אופר מקפיצה את הקהל המקומי ובמהשך סל של עמית גיל-אור מאסיסט יפה של דנה פוקס הביא את המשחק לשיוויון 57 כ-3 דקות לסיום. כאן הלחץ עשה את שלו ושתי הקבוצות לא קלעו יותר מדי, עד שהגיעה יעל גורשטיין והעלתה את כפ"ס ליתרון 58:61. רמה"ש צמצה עם נקודות מהקו, ואז חטיפה של ים הפכה אחר כך לאסיסט גדול שלה לשלשה גדולה של תמר כרמי העלה את האורחת ל-63:61 כ-6 שניות לסיום. בזמן שנותר כפ"ס לא הצליחה לקלוע, ורמה"ש נשארה עם הניצחון ועם 1-0 בסדרה.

קלעו לכפ"ס: עמית רוזנצויג 17, יעל גורשטיין 12, עמית גיל-אור 10, שחר בבלי ורותם ניצחון 8 כ"א, נועם אופיר ודנה פוקס 3 כ"א.

קלעו לרמה"ש: יערה ים 16, מאיה אלמליח 14, תמר כרמי 13, נעמי כהן מינץ 8, ליהיא טסלר 7, שי לי קרינסקי 3, מיקה שטיין 2.