הפועל ת"א תשחק ביורוליג נוער

מחלקת הנוער האדומה קיבלה בסופ"ש האחרון הודעה משמחת, שקבוצת נוער על שלה תצטרף לנוער של מכבי ת"א וגם היא תיקח חלק העונה בטורניר 'הדור הבא' של היורוליג ותחל את דרכה בשלב הבתים בו משתתפות 28 קבוצות מרחבי אירופה. הבית של התל אביביות ישוחק בתחילת מרץ בסרביה. (צילום: הפועל ת"א)


| safsal

 

בשורה משמחת לכדורסל הישראלי השבוע, כשהעונה יהיו לנו 2 נציגות בטורניר 'הדור הבא', טורניר הנוער של מפעל היורוליג. אל קבוצת נוער על של מכבי ת"א שמשתתפת במפעל דרך קבע תצטרף העונה גם הקבוצה השניה של העיר - הפועל ת"א יהודה. כמו מכבי ת"א שמקבלת את מקומה במפעל בעקבות ההשתתפות של קבוצת הבוגרים ביורוליג, כך גם האדומים נבחרו מבין קבוצות הנוער להן יש קבוצת בוגרים המשתתפת ביורוקאפ. האדומים קיבלו את ההודעה על כך בסופ"ש האחרון, וכבר מתרגשים לקראת ההופעה ההיסטורית במפעל.

בשלב המוקדמות של המפעל ייקחו חלק 28 קבוצות שחולקו ל-4 בתים, 3 מהם יערכו באירופה ואחד נוסף בדובאי. המנצחת של כל אחד מהטורניר תעפיל לטורניר הגמר, אליו יעפילו גם קבוצות מעורבות של שחקנים שירשימו במהלך הטורנירים וכן קבוצות שיקבלו 'כרטיס חופשי' על פי בחירת המארגנים. הבית ה"ישראלי" ישוחק בתחילת חודש מרץ הקרוב במשך 3 ימים בבלגרד, סרביה. בנוסף לשתי התל אביביות ישחקו בבית גם הכוכב האדום בלגרד, פרטיזן בלגרד, קבוצה מקומית נוספת, ברצלונה, מילאנו ומגה בלגרד שזכתה באליפות הטורניר ב-2022.