סל ניצחון להפועל על מכבי

יום משחקי הדירוג במסגרת טורניר המוקדמות של היורוליג לנוער סיפק לנו מפגש פיקנטי בין שתי הנציגות הישראליות. השתיים סיימו את שלב הבתים במקום הרביעי בבית, ונפגשו היום כשהאדומים הם אלו שיצעו עם הניצחון אחרי דרמה בסיום. (צילום: ANGT)


| safsal


היום נערך היום השלישי והאחרון בטורניר היורוליג האזורי בבלגרד שכלל את משחקי הדירוג, ובמשחק שפתח את היום נפגשו שתי הנציגות הישראליות מכבי והפועל ת"א. שתיהן סיימו את שלב הבתים במקום הרביעי בבית (האדומים במאזן של 3 נצחונות, הצהובים עם ניצחון ו-2 הפסדים), ועלו היום לשחק על מקומות 7-8. מכבי הובילה כמעט לאורך כל המשחק כולל ביתרון דו ספרתי לא מעט זמן, אבל ברבע האחרון הפועל צמצמה בעקביות עד שהביאה את המשחק לשוויון 72 כ-10 שניות לסיום. עומר מאייר סחט עבירה וקלע אחת מהקו, האדומים לקחו את הריבאונד ויצאו להתקפה שהסתיימה בסל ממה על הבאזר של ארי עמיאל שהוביל לחגיגות.

קלעו למכבי: עומר מאייר 20 (6 רב', 6 אס', 6/7 ל-2), עמית צוקר 12 (6/7 ל-2), שגיא גודס 11, תמיר גולד 9, גבריאל ארטמנקו 7 (7 רב'), עומרי נחום 5 (7 רב'), אביאל מאמו 4, ירון גולדמן 3 (4 אס'), יפתח שלמון 2.

קלעו להפועל: ארי עמיאל 21, איתן רסקין 14, ג'ול כראם 12 (16 רב', 4 חס'), אור פראן 11, אסף כהן 6 (5 אס'), גיא חמו 4, נועם הנקין, איתמר זהבי ואלון ראכלין 2 כ"א.