פ"ת בליגת העל לנערות א'

אחרי בית פלייאוף מושלם עם 5 נצחונות, בנות פ"ת מעפילה לראשונה בתולדותיה לליגה הבכירה בנערות א'. אמש במשחק האחרון והמכריע היא ניצחה בחוץ את עירוני אעבלין 57:38. (צילום: בנות פ"ת)


| safsal

 

6 קבוצות החלו את המסע לליגת העל בנערות א' לפני כשבועיים, 6 קבוצות שזכו באליפות המחוז שלהן וקיוו גם לזכות בכרטיס הבודד לליגה הבכירה. ומי שעשתה זאת בצורה מרשימה היא בנות פ"ת, שתשחק לראשונה בתולדות מחלקת הנערות בליגת העל אחרי שהצליחה לנצח את כל 5 המשחקים ולסיים במקום הראשון. פ"ת הגיעה לפלייאוף כאלופת מחוז מרכז, שם סיימה את העונה עם הפסד בודד ו-21 נצחונות. 

את שלב הפלייאוף פ"ת פתחה עם ניצחון חוץ לא קל בכלל מול מ.ס. אבן יהודה, 73:65, משחק שהוכרע רק אחרי הארכה. לאחר מכן הגיע עוד ניצחון דרמטי בנקודה 73:74 על עוצמה מודיעין, וניצחון חוץ 53:45 מול הפועל נצרת אורטודוקס הודות לרבע אחרון חזק אותו היא ניצחה 17-7. אמש כאמור הגיע המחזור האחרון של הבית, כשגם אעבלין (בהפרש מסויים) וגם פ"ת ידעו שניצחון שווה להן עליה. האולם באעבלין סיפק יופי של אווירה עם קהלים משני הצדדים, כשהמשחק עצמו היה חד צדדי ברובו. פ"ת פתחה חזק וכבר ברבע הראשון עלתה ליתרון דו ספרתי גבוה עליו שמרה עד לחגיגות בסיום.

גיל סלע, מנכ"ל המועדון: "אני שמח מאוד בשביל הבנות ובשביל המועדון. כל הכבוד לבנות על המאמץ לאורך כל העונה ובפלייאוף בפרט תוך כדי בגרויות וכמובן כל הכבוד גם לצוות. השחקניות של הנערות גדלו אצלנו מביה"ס לכדורסל דרך קבוצות המחלקה השונות ואין גאה ממני בהן ובדרך שהן עשו. חלק מהבנות צפויות להיות גם בסגל ליגת העל בעונה הבאה ולהמשיך את ההתפתחות שלהן כשחקניות. מתרגשים להיות בנערות א' על ובהצלחה לכולנו".