דניאל רבר יוצאת לרומניה

לגיונרית שלישית לכדורסל הנשים הישראלי. שחקנית הנבחרת ואליצור חולון דניאל רבר חתמה עד לסיום העונה בקבוצת Sfantu Gheorghe שנמצאת כרגע במקום השלישי בליגה הרומנית הראשונה. "מאוד מתרגשת לקראת מה שמצפה לי"


| safsal

 

דניאל רבר הצטרפה היום ללגיונריות הישראליות באירופה, כשחתמה בקבוצת Sfantu Gheorghe מהליגה הרומנית הראשונה. הקבוצה הרומנית ניסתה להחתים את רבר בתקופה האחרונה, אבל נראה היה שהמהלך לא יצא לפועל בגלל הסירוב של קבוצתה בארץ אליצור חולון לשחרר אותה. חולון פתחה לא טוב את העונה הנוכחית ונמצאת במקום הלפני אחרון בטבלה, עם 3 נצחונות בלבד. רבר הייתה אחת השחקניות הבכירות בקבוצה, שלא להגיד אחת הישראליות הטובות ביותר בליגה, עם ממוצעים של דאבל דאבל - 13.7 נק', 12.0 רב', 3.8 אס' ו-2.9 חט' למשחק, והיא מדורגת ראשונה במדד בקרב הישראליות.

היום כאמור חולון הסכימה לוותר על השחקנית ורבר תצטרף בימים הקרובים לליגה הרומנית עד לסיום העונה במטרה לנסות ולעזור לקבוצתה החדשה לשמור על תואר האליפות בו היא מחזיקה ב-6 השנים האחרונות. לרב כבר יש נסיון בליגה מחוץ לישראל, כששיחקה בקבוצת מקינון בליגה האוסטרלית. "אני מודה לחולון שנתנו את האפשרות לעשות את המעבר הזה, זה לא מובן אליו, ואני מאוד מתרגשת לקראת מה שמצפה לי". אמרה רבר לאחר החתימה ולקראת האתגר החדש בקריירה שלה.