"מקווים לתקוע יתד בליגה"

למרות שעדיין לא יצאה הודעה רשמית מטעם מנהלת ליגת העל לנשים - אפשר להגיד שהסיפור סגור. חברי הדירקטוריון אישרו, הנהלת הקבוצה אישה ואס"א ירושלים תהיה הקבוצה העשירית בעונה הקרובה בליגת העל. בקבוצה כבר חושבים קדימה ומתכננים "להחזיר את השחקנית הירושלמית אל קדמת הבמה".


| safsal

 

בשבוע שעבר עידכנו על כך שאס"א ירושלים קרובה מאוד להיות הקבוצה העשירית בליגת העל לנשים בעונה הקרובה, והשבוע מרבית העניינים שעוד היו על הפרק נסגרו. בהצבעה שנערכה בקרב חברי הדירקטוריון (שמורכב מיושבי ראש קבוצות הליגה) אושרה קבלתה לליגה, וגם בישיבת ההנהלה של הקבוצה המהלך אושר. בסיוע של האוניברסיטה העברית (הבית של הקבוצה בו נמצא האולם הביתי והמשרדים) ועיריית ירושלים עברו הערבויות הנדרשות ולקבוצה עכשיו נשאר בעיקר להשלים את הסגל.

"אנחנו שמחים על ההחלטה להצטרף בעונה הקרובה לליגת העל בכדורסל לנשים." אמר יניב רונאל, המנהל המקצועי של אס"א ירושלים, לאחר אישור העליה. "ברוח המחויבות שלנו למצויינות אנו מתכוונים להעניק לקהל הירושלמי, לשחקניות ולקבוצות האורחות חויויה ספורטיבית נשית כמו שרק אס"א ירושלים יכולה לספק בדרך להחזרת השחקנית הירושלמיץ אל קדמת הבמה כפי שעשינו תמיד. כחלק מפעילות הקבוצה אנו רואים חשיבות רבה בתרומה לחברה דרך פעילות קהילתית למען קידום ספורט נשי ונושאים חברתיים על הפרקט ומחוצה לו. אנו מקווים לתקוע יתד בליגה לשנים ארוכות, אך יחד עם זאת אנו יודעים שלפנינו שנת מבחן קשה ותובענית ובסיוע כל הגורמים הרלוונטיים אנו בטוחים שנעמוד באתגר. אנו רוצים להודות לאוניברסיטה העברית ולעיריית ירולשיים, בלי הסיוע שלכם זה לא היה אפשרי. כמו כן גם למנהלת ליגת העל לנשים."

 

.