שיר תירוש חוזרת לליגת העל

מה שהיה באוויר כבר תקופה ארוכה הפך סוף סוף לרשמי - שיר תירוש ששיחקה בשנים האחרונות בליגה הלאומית חוזרת סוף סוף למקומה הטבעי בליגת העל ותמשיך עם הפועל לב ירושלים. ישראליות בכירות נוספות אמורות להצטרף לעולה החדשה במהלך השבוע הקרוב.


| safsal

 

עם 2 בחירות רצופות לשחקנית העונה, 3 דאבלים רצופים ותואר מלכת הסלים, די ברור לכולם ש-שיר תירוש (24, 1.70) היא מהשחקניות שנמצאות רמה אחת מעל לליגה הלאומית נשים. אז בעונה הבאה סוף סוף נזכה לראות אותה חוזרת לליגת העל. הרכזת שכבר בגיל 17 הייתה שחקנית משמעותית במכבי רעננה בליגה הבכירה (ונבחרה לתגלית העונה) בחרה לוותר על הכדורסל לטובת קריירה צבאית משמעותית, אבל חזרה אליו ובגדול בשנים האחרונות.

מהזכיה בגביע האיגוד עם קבוצת הארצית דרך ההצלחות שפירטנו בשורה הראשונה בליגה הלאומית לנשים (עם אליצור ת"א, הפועל כפ"ס, והפועל לב ירושלים), תירוש הייתה מבוקשת בכמה קבוצות בליגת העל בקיץ הזה. בסופו של דבר היא בחרה כאמור להישאר עם קבוצתה בעונה החולפת הפועל לב ירושלים שעושה קולות של בניה מעניינת במיוחד לקראת עונת הבכורה בליגה הבכירה. לצד תואר ה-MVP ותואר מלכת הסלים (כ-24 נקודות למשחק) שקטפה בעונה האחרונה בלאומית, תירוש סיימה את העונה גם עם 7.4 רב', 4.0 אס' ו-4.2 חט' למשחק, פלוס כמה שיאים פה ושם כגון הכי הרבה נקודות למשחק אחד.