גם בארון בירושלים, זרה חדשה לרמה"ש

הפועל לב ירושלים ממשיכה אט אט לפרסם את החתמותיה האחרונות, והיום עידכנה שגם שחקנית נבחרת הנשים אליסה בארון מצטרפת לקבוצה. רמה"ש צירפה את האמריקאית ושחקנית ה-W מאיה קולדוול ששיחקה העונה ברמת גן.


| safsal

 

העולה החדשה לליגת העל הפועל לב ירושלים ממשיכה להתחזק, והיום הודיעה כי שחקנית נבחרת הנשים אליסה בארון (31, 1.76). הגארדית נפרדה מרמלה אחרי 3 עונות בהן זכתה ב-2 אליפויות ותואר MVP של סדרת גמר הפלייאוף ב-21/22, כשלפני זה שיחקה בליגת העל גם במכבי אשדוד, א.ס. רמה"ש ומכבי ר"ג. את העונה האחרונה סיימה עם ממוצעים מרשימים של 11.3 נק' (13.8 בפלייאוף), 4.3 רב', 2.8 אס' ו-1.2 חט' למשחק. את היורובאסקט האחרון שנערך בארץ היא סיימה עם 7.7 נקודות למשחק. בארון חוזרת לשחק תחת לימור פלג שהייתה עוזרת המאמנת שלה (עם שירה העליון) באליצור רמלה.

מי שעוד התחזקה היא רמה"ש, שצירפה את מאיה קולדוול (25, 1.80). הגארדית האמריקאית שמשחקת בימים אלו ב-WNBA במדי אינדיאנה פיבר הצטרפה בקיץ שעבר למכבי עירוני ר"ג, אך נפצעה לקראת סוף הסיבוב הראשון ושוחררה מהקבוצה. ב-8 משחקים שהספיקה לשחק בארץ קולדווד קלעה 19.6 נק' והוסיפה 6.4 רב', 2.8 אס' ו-2.4 חט' למשחק. קולדוול היא הזרה הראשונה שחתמה ברמה"ש הקיץ, והיא מצטרפת לישראליות שכבר חתומות בקבוצה יערה יצחקי, אופיר קסטן רז, רותם שוסטר, דור סער ודניאל קריינין.