דיין ממשיכה באשדוד, כיוף בירושלים

על נשים: הרכזת מאי דיין תמשיך לעונה רביעית ברציפות אצל סגנית האלופה מכבי אשדוד, הגארדית נור כיוף שעלתה עם הפועל לב ירושלים מהלאומית תשחק במדיה גם בליגה הבכירה. (צילום: מנהלת ליגת העל לנשים)


| safsal

 

המשכיות נוספת במכבי בנות אשדוד, סגנית האלופה מהעונה החולפת: אחרי שהאמריקאית קלאני בראון המשיכה לעונה נוספת, בקבוצה הודיעו כי גם שחקנית הבית והקפטנית מאי דיין (29, 1.70) ממשיכה לעונה רביעית ברציפות במועדון. דיין גדלה במחלקת הנערות של אשדוד ואחרי שחזרה לארץ מהמכללות שיחקה בליגת העל בהפועל ראשל"צ, אליצור חולון, בנות הרצליה, מכבי רעננה ובני יהודה. ב-20/21 חזרה למכבי אשדוד ומאז היא שם כשבעונה האחרונה גם זכתה להניף את גביע המדינה ולא הייתה רחוקה מלהניף גם את הצלחת אחרי הפסד בגמר הפלייאוף לרמלה. דיין עצמה קלע 5.6 נקודות העונה.

המשכיות גם בהפועל לב ירושלים שהחתימה לעונה נוספת את הגארדית נור כיוף (21, 1.68), שבעונה האחרונה הפכה לשחקנית היחידה אי פעם שזכתה בשתי אליפויות במקביל - עם אליצור רמלה (בעל) ועם לב ירושלים (בלאומית כמובן). כיוף עשתה העונה התקדמות מרשימה מאוד במדי רמלה וקיבלה הרבה דקות משחק בהן תרמה 4.6 נק' למשחק. בליגה הלאומית אליה הצטרפה לקראת סוף העונה קלעה 10.5 נק' למשחק לצד 5.8 רב', 3.3 אס' ו-2.3 חט' למשחק. בין לבין היא גם שחקנית נבחרת ישראל בכדורסל 3X3 שהעפילה לגביע העולם.