החתמות חדשות לרמה"ש ואס"א

על נשים: רמה"ש צירפה את הפורוורית הבלארוסית קסניה מאלאשקה שתהיה הזרה השניה של הקבוצה לעונה הבאה. אס"א ירושלים צירפה את סידני זמברוטה ששיחקה בעונה החולפת בבנות הרצליה, והחתימה גם את אופיר אליהו שמגיעה מרמלה כשבנוסף שחקניות הבית טליה פרידמן ולין שגיא ממשיכות.


| safsal

 

רמה"ש צירפה השבוע זרה שני לסגל שלה, קסניה מאלאשקה (23, 1.83) שמגיע לארץ ישירות אחרי שסיימה את תקופת המכללות שלה בארה"ב. בשנתיים האחרונות הפורוורדית הבלארוסית שיחקה באוניברסיטת טנסי ובעונה האחרונה קלעה 15.1 נק' למשחק. בדראפט האחרון מאלאשקה נבחרה במקום ה-35 על ידי שיקגו סקיי אך לא שיחקה בקבוצה, ובעבר הייתה חלק מהנבחרות הצעירות של בלארוס.

אס"א ירושלים שראתה כמו כולנו איך היריבה העירונית שלה מתחמשת בקצב גבוה לעונה הבאה התחילה גם היא לבצע כמה החתמות, ברמה קצת יותר צנועה. לצד ליה בראון שחתמה בקבוצה בתחילת הקיץ, אמריקאית נוספת שמצטרפת לקבוצה היא הגארדית סידני זמברוטה (26, 1.75) שתפתח עונה שלישית בליגת העל. זמברוטה שיחקה חצי עונה באליצור חולון ולאחר מכן הושאלה לעונה לבנות הרצליה, שם העמידה בעונה החולפת ממוצע של 6.6 נק' למשחק.

שחקנית נוספת שמצטרפת לירושלים היא הפורוורד אופיר אליהו (23, 1.80) שמגיעה אחרי שנתיים באליצור רמלה. לפני זה שיחקה 4 שנים ברמה"ש בלאומית נשים. בנוסף ממשיכות בקבוצה בוגרת מחלקת הנערות הגארדית לין כהן (19, 1.69) שתחל עונה רביעית, הפורוורד טליה פרידמן (21, 1.80) שגם היא בוגרת המחלקה המקומית וגם לה זאת תהיה עונה רביעית, הגארדית עדי פירסטנברג (24, 1.71) שלפני ירושלים שיחקה גם בגלבוע מעיינות בלאומית, ודניאלה בן אבי (18, 1.70) שהעונה עוד שילבה בין קבוצת נערות א' של ירושלים לבין הבוגרות.