שהד עבוד עוברת לאנגליה

אחרי 6 עונות בליגה העל ובחירה אחת לשחקנית העונה, הגארדית שהד עבוד יוצאת לאירופה ומצטרפת לסגנית האלופה בליגה האנגלית לסטר ריידרס. עבוד שיחקה בעונה החולפת במכבי ר"ג והגיעה איתה לחצי גמר הפלייאוף. "מאוד מתרגשת לצאת לאירופה". (צילום: מנהלת ליגת העל לנשים)


| safsal

 

שהד עבוד (28, 1.74) מצטרפת לרשימת הלגיונריות הישראליות, כשבעונה הבאה תשחק בליגה האנגלית אצל סגנית האלופה לסטר ריידרס. הגארדית שעברה בכל נבחרות ישראל הצעירות וכן בנבחרת הנשים התחילה את קריירת הבוגרות שלה בהפועל עמק יזרעאל הקבוצה בה שיחקה בנערות בליגה הלאומית, ולאחר מכן יצאה ל-4 שנים במכללות. ב-6 העונות האחרונות עבוד שיחקה בליגת העל ועברה בהפועל פ"ת, רמה"ש שבמדיה גם נבחרה לשחקנית העונה וסיימה כסגנית מלכת הסלים הישראלית של הליגה, מכבי חיפה ובעונה האחרונה במכבי ר"ג איתה הגיעה לחצי גמר הפלייאוף. בשנים האחרונות התמודדה עם לא מעט פציעות, אבל ידעה לחזור וכך גם העונה כשבמשחקי חצי הגמר מול רמלה כבר הייתה יותר משמעותית ברוטציה של ר"ג.

 

"אני מאוד שמחה ושלמה עם ההחלטה שלי, זו הזדמנות מעולה עבורי גם לעשות תואר שני שמאוד מעניין אותי וגם לשחק בליגה הראשונה באנגליה. זה שילוב שחלמתי עליו ואני מאוד שמחה שזה יצא לפועל. אני גם מאוד מתרגשת לצאת לאירופה ולחוות מקום אחר וחדש."