גנור חוזרת מפרישה

על נשים: מתווה האין-זרות-העונה מתחיל לתת את אותותיו והחתמות ראשונות נרשמו ברחבי הליגה. רמה"ש צירפה את נועה גנור, שחקנית הנבחרת בעבר, שפרשה ממשחק פעיל לפני כ-4 שנים. הקבוצה התחזקה גם באביטל צוובנר ששיחקה אשתקד בבנות הרצליה וחוזרת לקדנציה נוספת בקבוצה.


| safsal

 

האם אנחנו בדרך לעונה של קאמבקים מרשימים במטרה לחפות על המחסור בזרות העונה? קאמבק אחד כזה כבר נרשם היום כשא.ס. רמה"ש החזירה מפרישה את הגארדית נוער גנור (37, 1.69) שתלתה את הנעליים לפני כ-4 שנים. גנור שיחק כמעט עשור וחצי בליגת העל, ועברה גם בנבחרות הצעירות וכן בנבחרת הנשים במדיה רשמה 36 הופעות כולל 3 משחקים ביורובאסקט 2011. במסגרת ליגת העל גנור שיחקה במכבי אשדוד, מכבי רמת חן, בנות השרון, א.ס. רמה"ש, אליצור נתניה, אליצור חולון, אליצור רמלה ובני יהודה, שם שיחקה שתי קדנציות כשהשניה בעונת 18/19 שהייתה גם העונה האחרונה שלה. ברקורד שלה יש אליפות אחת עם אשדוד ב-12/13, שני גביעים עם אשדוד ועם רמת חן, ועוד כמה הופעות בגמר הפלייאוף.

מי שעוד מצטרפת לרמה"ש היא הפורוורדית אביטל צוובנר (28, 1.81), שגם לה יש עבר לא קטן בליגת העל. צוובנר שיחקה בשנתיים האחרונות בבנות הרצליה, ולפני כן גם במכבי רעננה, אס"א ירושלים, רמה"ש והפועל פ"ת. בין לבין שיחקה גם בליגה הלאומית במדי בני יהודה איתה זכתה בגביע האיגוד, ברמה"ש השניה ובגליל עליון איתה העפילה לחצי גמר הפלייאוף. בעונה שעברה בהרצליה קלעה 5.0 נקודות למשחק.