פלג ממשיכה בירושלים, גולדברג בחולון

על נשים: סגנית האלופה ומחזיקת הגביע החתימה לעונה נוספת את המאמנת לימור פלג. אליצור חולון החתימה את אוהד גולדברג שעד כה היה עוזר מאמן בליגה, וגם בנות הרצליה מלאומית עם חילוף מעניין על הקווים.


| safsal

 

אחרי עונת בכורה פנטסטית בליגת העל שכללה זכיה בגביע המדינה והעפלה לגמר הפלייאוף, ירושלים תמשיך גם העונה לתת את הקרדיט למאמנת לימור פלג (39). פלג עצמה גם נבחרה למאמנת העונה מטעם מנהלת הליגה וללא כל ספק הצליחה בגדול בעונת הבכורה שלה על הקווים כמאמנת ראשית. "שמחה להמשיך גם העונה בהופעל לב ירושלים שהפכה לבית השני שלי. מודה לנטע אבוגוב ולרבקה רוס על האמון שנותנות בי ובטוחה שגם העונה נצליח ביחד להגיע להישגים".

אליצור חולון נפרדה מנמרוד מיטל שהגיע אליה באמצע העונה החולפת, ומי שיעמוד על הקווים בעונה הקרובה הוא אוהד גולדברג (48). גולדברג היה עוזר המאמן בא.ס. רמה"ש בעונה האחרונה, ולפני זה היה עוזר מאמן גם בליגה הלאומית לגברים בחבל מודיעין וראשל"צ. כמו כן היה עוזר מאמן גם בנבחרות הצעירות לבנים. זאת תהיה העונה הראשונה שלו כמאמן ראשי בליגת העל לנשים. גם בלאומית נשים יש לנו מאמנת חדשה - שרון זאבי (46) תחליף את גליה אורבך באימון בנות הרצליה. זאבי היא שחקנית עבר עם רקורד מרשים בליגת העל וכן בנבחרת הנשים, כולל בבנות השרון שזה סוג של סגירת מעגל, ועבורה זאת תהיה פעם ראשונה כמאמנת ומעניין יהיה לראות לאן היא תצליח לקחת את הקבוצה.