אורן וכהן מצטרפות לחולון

צמד השחקניות המובילות של עירוני נס ציונה בעונה החולפת, איילה אורן שנבחרה לשחקנית העונה ומעיין כהן שנבחרה לחמישיית העונה, ימשיכו יחד בליגת העל באליצור חולון. פ"ת צירפה את הסרבית מרטה מיטרוביץ, ירושלים את הצרפתיה זואה וואדו.


| safsal

 

חיזוק מעניין לאליצור חולון לקראת העונה הבאה - הצמד איילה אורן (18, 1.64) ומעין כהן (18, 1.66) שמגיעות אחרי עונה מוצלחת מאוד עם עירוני נס ציונה. כבר כמה שנים טובות שהשתיים מובילות את מחלקת הנערות של נס ציונה לתארים בגילאים הצעירים, והעונה הובילו אותה לגמר הפלייאוף מרחק קטן מזכיה באליפות. העונה הן היו גם בין השחקניות המובילות של קבוצת הנשים שגם היא הגיעה עד לגמר, מרחק 4 נקודות מזכיה באליפות. מבחינה אישית אורן נבחרה לשחקנית העונה בנערות ותגלית העונה בלאומית נשים, כהן לחמישיית העונה בנערות א'. השתיים גם צפויות לשתף פעולה יחד בנבחרת הנערות של ישראל הקיץ (והיו שם יחדיו גם אשתקד), ואורן בימים אלו משחקת גם עם נבחרת העתודה. מעניין יהיה לראות איך הן ישתלבו בליגת העל בעונת הבכורה שלהן שם.

המספרים שלהן העונה בליגה הלאומית לנשים: אורן עם עם 11.9 נק', 5.8 רב', 3.6 אס' ו-1.8 חט' למשחק, כהן עם 14.9 נק' (הקלעית המובילה של הקבוצה) לצד  4.8 רב', 2.2 אס' ו-1.3 חט' למשחק.

 

עוד מרחבי ליגת העל: בנות 'בני' פ"ת צירפה את הבוסמנית הסרבית מרטה מיטרוביץ (22, 1.85), שצפויה לקחת חלק בנבחרת סרביה במשחקים האולימפיים הקרובים. הפורוורד \ סנטר שיחקה עד כה רק במולדתה, ופ"ת תהיה התחנה הראשונה שלה מעבר לים. בעונה החולפת במדי מגה MIS קלעה 10.2 נקודות למשחק והוסיפה גם 5.3 רב', 1.8 חט' ו-1.0 חס' למשחק. הפועל לב ירושלים צירפה גם היא בוסמנית - הגארדית הצרפתיה זואה וואדו (23, 1.78). וואדו העבירה את העונה האחרונה בליגה האיטלקית ובליגה הפולנית וגם ביורוקאפ, שם קלעה 15.8 נק' למשחק. אשתקד גם פגשה עם קבוצתה הפולנית את אליצור רמלה במסגרת שלב הפלייאוף ביורוקאפ.