מייברג ואורבך מממשיכות בכפ"ס

לאומית נשים: סגנית האלופה הפועל כפ"ס התחילה לגבש את הסגל לקראת העונה הבאה, והשאירה 2 מהשחקניות המובילות שלה - הגארדית דרור מייברג, והפורוורד ליעד אורבך. ארז דגן ימשיך על הקווים. עוד בליגה: אור שלום ממשיכה בב"ש, חילופי מאמנים באליצור יבנה.


| safsal

 

חלון ההעברות בליגה הלאומית לנשים עדיין מנומנם, אבל יש כבר כמה החתמות. הפועל כפ"ס שסיימה את העונה החולפת כסגנית האלופה וכסגננית מחזיקת הגביע השאירה לעונה נוספת 2 שחקניות משמעותיות בסגל, וכן את האיש על הקווים ארז דגן שימשיך לעונה שניה במועדון. יחד איתו ימשיכו הפורוורדית ליעד אורבך (24, 1.83) לה זאת תהיה עונה שלישית בירוק, והגארדית דרור מייברג (29, 1.75) לה זאת עונה שישית בכפ"ס. אורבך הייתה הקלעית המובילה של כפ"ס העונה עם כ-11 נקודות למשחק, והוסיפה גם 9.5 רב' ומעלה חסימה למשחק. מייברג גם הייתה מהקלעיות הבולטות של כפ"ס עם מעל 8 נקודות למשחק, כשהיא מציג יד טובה מחוץ לקשת עם מעל 2 שלשות למשחק.

אליצור יבנה נפרדה ממאמנה ב-6 השנים האחרונות, אמיל אליונסקי, ובמקומות החתימה את איתי נתיב (42). נתיב אימן בעונה החולפת את בני יהודה והובילה אותה למקום ה-7 בליגה, ולפני זה אימן בלאומית נשים גם את אס"א ירושלים ואליצור ת"א. בנוסף אימן בעבר גם קבוצות גברים ונוער.

העולה החדשה ללאומית הפועל ב"ש הודיעה על מספר שחקניות שממשיכות גם לעונה הבאה, ובראשן הרכזת שובל אור שלום (24, 1.66). אור שלום בוגרת האקדמיה שיחקה בעבר מספר עונות בליגת העל וכן בליגה הלאומית לפני שירדה לב"ש כדי לעזור לה לעלות ליגה. עוד ממשיכות הפורוורדית יהל יובנוביץ׳ (24) ששיחקה בעבר בלאומית נשים באליצור חולון ואליצור ת"א ואמש זכתה באליפות ארצית שניה ברציפות (זכתה שנה לפני כן עם הפועל לוד); הסנטרית המתאזרחת אליסון זלין (28, 1.83) שלפני שהגיעה לארץ הקודש שיחקה גם בקרואטיה, פורטוגל, רומניה וליטא; והגארדית מיכל פז (23).