רוני גולדין חוזרת לכפ"ס

לאומית נשים: רוני גולדין, מהקלעיות הבולטות של העונה האחרונה בליגה, חוזרת למועדון בו גדלה הפועל כפ"ס. מי שעוד חוזר לשרון הוא המאמן שבעבר הוביל אותה לדאבל יניב פילו שמחליף את ארז דגן. עוד מרחבי הליגה: ליאם בסטקאר ואופק טלקר מצטרפות להפועל ב"ש, דריה סמרו ודניאל שקד ברמה"ש.


| safsal

 

קאמבקים בהפועל כפ"ס: שחקנית הבית רוני גולדין (24, 1.78) שגדלה במחלקת הנערות השרונית ושיחקה גם בקבוצת הבוגרות עד לעונת 19/20 חוזרת לקדנציה נוספת. הפורוורדית שיחקה בעונה האחרונה בהפועל לוד ולמרות יכולת אישית טובה עם 17.6 נקודות למשחק (5 בדירוג מלכת הסלים) ו-9.6 רב' לא הצליחה למנוע את ירידת הליגה של הקבוצה לארצית. בנוסף לכפ"ס שיחקה בעבר בלאומית גם בבני יהודה שם הייתה מהשחקניות המובילות של הקבוצה, וא.ס. רמה"ש ומכבי רמת גן בליגת העל. מי שעוד חוזר הוא המאמן יניב פילו (36) שלפני שנתיים הוביל את הקבוצה לזכיה היסטורית בדאבל בלאומית כשהוא עצמו נבחר למאמן העונה. פילו מאמן כבר כמה שנים טובות במועדון במחלקת הנוער ואימן בעבר גם את קבוצת הגברים של כפ"ס.

העולה החדשה הפועל ב"ש שמרה על לא מעט מהסגל של העונה החולפת, ועכשיו יש לה גם רכש חדש: הגארדית אופק טלקר (21, 1.70) מגיעה אחרי עונה אישית מוצלחת ברמה"ש שם המשיכה להציג יכולת קליעה מרשימה מחוץ לקשת כולל משחק של 7 שלשות. את העונה היא סיימה עם ממוצע של 7.4 נק' למשחק. צעירה נוספת שמצטרפת היא הגארדית ליאם בסטקאר (19, 1.70), בוגרת האקדמיה בוינגייט שבעונה האחרונה שיחקה בליגת העל באס"א ירושלים.

רמה"ש גם היא התחזקה עם 2 שחקניות חדשות - הגארדית דניאל שקד (30, 1.65) והגארדית - פורוורדית דריה סמרו (19, 1.79). שקד מגיעה אחרי עונה בבני יהודה שבחלקה הייתה פצועה, ולפני זה שיחקה בלאומית גם בנתניה, חדרה וזכרון מעגן מיכאל איתה זכתה באליפות ב-14/15. סמרו בוגרת האקדמיה והייתה חלק מהסגל המורחב בנבחרות ישראל הצעירות, ורמה"ש תהיה התחנה הראשונה שלה בבוגרות. את העונה האחרונה בלאומית סיימה עם 8.2 נק' למשחק.