זהות ממשיכה ברעננה, קפיטולניק חוזרת

לאומית נשים: שחקנית הבית רוני זהות ממשיכה לעונה נוספת במכבי רעננה, כשגם צמדד הותיקות לירז קניג וגת מגידו אמורות להמשיך בקבוצה. לי קפיטולניק ששיחקה בקבוצה לפני שנתיים חוזרת לקדנציה נוספת.


| safsal

 

המשכיות בשרון: מכבי רעננה השאירה לעונה נוספת את שחקנית הבית רוני זהות (21, 1.70). הגארדית שגדלה במחלקת הנערות של רעננה זכתה בעבר עם קבוצת הבוגרות ארצית בגביע האיגוד ולפני שנתיים גם העפילה עם קבוצת הלאומית לגמר פלייאוף. בעונה האחרונה קלעה קרוב ל-8 נקודות בממוצע למשחק והייתה מהמוסרות המובילות של רעננה עם כ-3 אסיסטים במשחק. בנוסף הרכזת לי קפיטולניק (29, 1.60) ששיחקה העונה באליצור ת"א חוזרת לקדנציה נוספת. קפיטולניק שיחקה ברעננה ב-21/22 יחד עם זהות, ולפני זה שיחקה גם ביבנה, תל כביר, בני יהודה, רמת חן (כולל 2 עונות בליגת העל) ומ.כ. הבקעה איתה גם העפילה לליגת העל. את העונה החולפת סיימה עם מעל 8 נק' למשחק לצד 5 אס' (רביעית בליגה).

מי שעוד בדרך לעונה נוספת ברעננה הן צמד הוטרניות לירז קניג (38, 1.75) וגת מגידו (41, 1.85). קניג שיחק קרוב לעשור בליגת העל וחתומה על סל ניצחון אחד שהשאיר את נתניה בליגה הבכירה, ובשנים האחרונות היא בליגה הלאומית כשבין היתר זכתה בגביע האיגוד עם רמלה. בקיץ הקודם הצטרפה לרעננה כשבעונה העמידה ממוצעים יפים של כ-8 נק', 7 רב', כ-3 אס' ו-2 חט' למשחק. מגידו חזרה לעולם הכדורסל לפני כשנתיים אחרי כמעט עשור מהפרישה, וגם לה יש היסטוריה יפה בליגה הבכירה לצד זכיה באליפות בליגה הלאומית. מגידו הראתה העונה שהיא עדיין נמצאת בכושר משחק מרשים ועשתה צרות ללא מעט הגנות בליגה באזור הצבע והייתה הקלעית המובילה של רעננה העונה (12 נק', 44% ל-2) לצד 9.6 רב'.