פינצי בהרצליה, בן אליעזר ברמה"ש

לאומית נשים: היורדת מליגת העל בנות הרצליה רשמה החתמה ראשונה לקראת העונה הבאה כשצירפה את אלה פינצי ששיחקה העונה בעמק יזרעאל. רמה"ש החתימה את עמית בן אליער שמגיעה מהפועל לוד ואת נועה פלר בוגרת האקדמיה ושחקנית נבחרת הנערות.


| safsal

 

מקבץ עידכונים מהליגה הלאומית לנשים: בנות הרצליה שנשרה הקיץ מליגת העל החלה בבניית הסגל לעונה הקרובה. השחקנית הראשונה שמצטרפת לקבוצה היא הפורוורד אלה פינצי (26, 1.78) שכבר שיחקה בעבר בהרצליה בעונת 19/20 אז בליגת העל. פינצי נפרדת מהפועל עמק יזרעאל בה שיחקה בשנתיים האחרונות, ולפני זה שיחקה בלאומית גם ברמה"ש ונהריה. מוקדם יותר הקיץ הרצליה הודיעה שמי שתעמוד על הקווים העונה היא גליה אורבך (54) שאימנה בחצי העונה שעברה את אליצור ת"א ולפני זה עברה בכל מיני תחנות בליגה הלאומית ובין היתר זכתה בגביע עם בני יהודה והעלתה את רעננה לליגת העל.

השכנה א.ס. רמה"ש גל גם היא ממשיכה לבנות את הסגל שלה עם עוד 2 החתמות השבוע. הראשונה היא של הגארדית עמית בן אליעזר (23, 1.64) שמגיע אחרי עונה בהפועל לוד במהלכה עשתה הפסקה קצרה מהכדורסל. בן אליעזר שגדלה בהפועל ראשל"צ הייתה חלק מהשנתון המוצלח שזכה בדאבל בליגה הלאומית, ואחרי הפסקה לטובת שירות משמעותי חזרה ללאומית ושיחקה גם בבני יהודה. בעונה האחרונה הייתה מהקלעיות המובילות של לוד עם 9.5 נק' למשחק. השניה היא בוגרת האקמיה בוינגייט הפורוורדית - סנטרית נועה פלר (18, 1.77). פלר, שהייתה מושבתת לתקופה ארוכה בעונה שעברה עקב פציעה הצליחה להתאושש ולחזור לעניינים העונה והקיץ גם הייתה חלק מנבחרת הנערות באליפות אירופה. ורמה"ש תהיה התחנה הראשונה שלה בקריירת הבוגרות.