פלג פלץ בהרצליה, פינצי באליצור ת"א

נגה פלג פלץ חוזרת לקנציה נוספת אצל בנות הרצליה, הפעם בליגה הלאומית. גם סתיו דואק ששיחקה בעונה החולפת בארצית מצטרפת לקבוצה, עדן אסטטקאו ממשיכה לעונה נוספת. מי שלא ממשיכה היא אלה פינצי שמצטרפת לאליצור ת"א. (צילום: מנהלת ליגת העל לנשים)


| safsal

 

אחרי שביצעה חילוף על הקווים, החתמות ראשונות לבנות הרצליה גם בגזרת השחקניות. הגארדית נגה פלג פלץ (26, 1.71) ששיחקה כבר בקבוצה בשתי קדנציות שונות חוזרת לקדנציה נוספת, והפעם לראשונה בליגה הלאומית. בנות הרצליה הייתה התחנה הראשונה של פלג פלץ בבוגרות אחרי האקדמיה והיא שיחקה שם שנתיים ברציפות ועונה נוספת בתחילת העשור הנוכחי. עוד שיחקה בליגת העל באליצור חולון, אליצור ת"א ובנות 'בני' פ"ת בעונה האחרונה שם קלעה 6.7 נק' והוסיפה 2.2 אס' למשחק. עונה לפני זה שיחקה בלאומית בהפועל כאוכב והייתה אחת השחקניות הדומיננטיות בקבוצה ובליגה, עד שעברה פציעה קשה שהשביתה אותה לתקופה ארוכה.

שחקנית נוספת שמצטרפת להרצליה היא הגארד - פורוורד סתיו דואק (23, 1.73) ששיחקה העונה בארצית וזכתה באליפות מחוז מרכז עם בני יהודה עזר. דואק הייתה מהקלעיות המובילות של הליגה העונה עם 12.4 נקודות, ושמרה על יציבות גם במהלך סדרת הפלייאוף בה בני יהודה גברה על נצרת וזכתה בכרטיס ללאומית. דואק אגב עלתה בעבר מהארצית ללאומית גם עם הפועל ראשל"צ. הגארדית עדן אסטטקאו (26, 1.68) ממשיכה לעונה נוספת, שניה ברציפות. לפני הרצליה שיחקה בלאומית גם באליצור עירוני נתניה והעפילה איתה לגמר גביע האיגוד. רשמה העונה ממוצעים של 9.3 נק', 3.4 רב', 3.2 אס' ו-1.3 חט' למשחק. 

מי שכאמור לא תמשיך בהרצליה היא הפורוורד אלה פינצי (28, 1.75) שמצטרפת לאליצור ת"א. בעונה האחרונה תרמה 7.5 נק' ו-6.4 רב' למשחק בליגה הלאומית, ושיחקה במקביל גם בליגת העל בפ"ת. לפני זה שיחקה בליגה הלאומית גם בעמק יזרעאל, רמה"ש ונהריה.