נבחרי העונה בליגה הארצית

 

18/19

מצטיין צפון: טל פרסלני (הפועל עכו)
מצטיין פלייאוף צפון: איתי קרביוב (א.ס. רמה"ש)
חמישיית צפון: איתי קרביוב (א.ס. רמת השרון), אבי אליהו (הפועל כפר קאסם), עידו קוזיקרו (הפועל עכו), ייבגני ליוטרין (הפועל מגדל העמק / יזרעאל)
מאמן צפון: גיא קנטור (א.ס. רמה"ש)
צעיר צפון: ים יהונתן (א.ס. רמה"ש)

מצטיין דרום: רז ניסים כהן (הפועל חבל מודיעין)
מצטיין פלייאוף דרום: ארז מרקוביץ' (הפועל חבל מודיעין)
חמישיית דרום: ג'רמיין הול (מכבי שדרות), ולרי גנדלין (הפועל חבל איילות), דייויד מוסינדי (הפועל לוד), עידו אלון (מכבי שוהם)
מאמן דרום: ארז לוי (הפועל חבל איילות)
צעיר דרום: ארז מרקוביץ' (הפועל חבל מודיעין)

 

17/18

מצטיין צפון: איתי קרביוב (א.ס. רמה"ש)
חמישיית צפון: לירן מורן, גל איתן (אליצור עירוני נתניה), ג'רמיין הול (הפועל עכו), אורן בן-חמו (הפועל מעלות)
מאמן צפון: שי מינסטר (הפועל מעלות)
צעיר צפון: אופק מלכה (הפועל עמק חפר)

מצטיין דרום: רז ניסים כהן (הפועל חבל מודיעין)
חמישיית דרום: אבי פוגל, סטנלי ברנדי (אליצור "איתו" אשקלון), אלן סקוורר (מכבי מעלה אדומים), דן שפי (מכבי פתח תקווה)
מאמן דרום: רועי מייזליק (מכבי שוהם)
צעיר דרום: חן כלפון (מכבי שוהם)

 

16/17

מצטיין צפון: איתי קרביוב (אליצור עירוני נתניה)
מצטיין סדרת גמר: רותם ברזילי (מכבי קרית מוצקין)
חמישיית צפון: אדיר הרוש (אליצור עירוני נתניה), עידו קוז'יקרו (מכבי קריית מוצקין), עזמי אבו אחמד (הפועל עכו), הראל קרני (הפועל עמק חפר)
מאמן צפון: ניב רבי (הפועל עמק חפר)
צעיר צפון: טל יזרעאלי (הפועל עמק חפר)

מצטיין דרום: אופיר פרחי (מכבי בת ים)
מצטיין סדרת גמר: יובל רחמילביץ (אליצור יבנה)
חמישיית דרום: ארז מרקוביץ' (מכבי בת ים), בן לזר (אליצור רמלה), אלעד כנפו (הפועל חבל מודיעין), עידן רג'ואן (אליצור יבנה)
מאמן דרום: יניב וייצמן (מכבי בת ים)
צעיר דרום: יוחאי צוקרמן (מכבי מעלה אדומים)

 

15/16

מצטיין צפון: אילן ברקוביץ' (בית"ר כפר יונה)
מצטיין סדרת גמר: ניב משגב (הפועל חיפה)
חמישיית צפון: טל פרסלני (הפועל חיפה), ייבגני ליוטרין (הפועל עמק יזרעאל), אורן בן חמו (הפועל עכו), אלמוג ברק (מכבי קריית מוצקין)
מאמן צפון: שקד שוהם (הפועל חיפה)
צעיר צפון: ניב זקס (הפועל עכו)

מצטיין דרום: איתי קרביוב (מכבי בת ים)
מצטיין סדרת גמר: ינעם אירם (מכבי רחובות)
חמישיית דרום: סטנלי ברנדי (אליצור רמלה), ינעם אירם (מכבי רחובות), יוני מורן (עירוני שיקו קריית אונו), ייבגני חולדוב (מכבי בת ים)
מאמן דרום: אבי סוכר (אליצור רמלה)
צעיר דרום: אופק מלכה (מכבי פתח תקווה)

 

14/15

מצטיין צפון: אילן ברקוביץ' (הפועל רמת גן / גבעתיים)
חמישיית צפון: אורן בן חמו (הפועל עכו), סרגיי אולישנצקי (הפועל רמת גן / גבעתיים), רז מנשה (הפועל חיפה), מתן סונגו (מכבי חיפה עתודה)
מאמן צפון: יניב ויצמן (הפועל רמת גן / גבעתיים)
צעיר צפון: קורן ג'ורנו (הפועל עמק יזרעאל), ניב משגב (הפועל חיפה)

מצטיין דרום: כריס ווטסון (הפועל ב"ש בני שמעון)
חמישיית דרום: סטנלי ברנדי (הפועל לוד), אוהד כהן, יואב דביר (הפועל באר שבע / בני שמעון), אוהד כהן (הפועל באר שבע / בני שמעון)
מאמן דרום: ישראל ברוך (הפועל ב"ש בני שמעון)
צעיר דרום: אלכס צ'רנוביץ' (הפועל לוד)

 

13/14

מצטיין צפון: איתי קרביוב (עירוני רעננה)
חמישיית צפון: עופר דיגמל (מכבי חיפה עתודה), אייל סולומוביץ' (מכבי רעננה), דן שפי (הפועל עמק חפר), רותם ברזילי (מכבי רעננה)

מצטיין דרום: תומר פיסצקי (מכבי קרית גת)
חמישיית דרום: אילן ברקוביץ', סרגיי אולישנצקי (הפועל גבעתיים), שחר כהן, קובי שרביט (מכבי קרית גת)