הסכת (פודקאסט) מקורי על כל מה שקורה בכדורסל נשים בארץ ובחו"ל

שי ברק עם רועי לוין וליאור מור, מנתחים ומפרקים את הנושאים הבוערים בענף

נשמח לקבל הערות, הארות, עידכונים והצעות לשיפור במייל או בעמוד הפייסבוק שלנו

פרק 16 - ברוך הבא עדני דגן

תוכנית מספר 16 בפודקאסט מתפרצת. עדני דגן מגיע לאולפן, חוגג יום הולדת 59 ומצטרף לצוות "מתפרצת". אבל רגע לפני שחוזרים לשיגרה - שיחה אישית עם המאמן המעוטר, שלא תשאיר אתכן ואתכם אדישים. ברוך הבא, עדני!

 

פרק שביעי - מארחים את רבקה רוס

תוכנית מיוחדת עם רבקה רוס, שהגיעה להתארח. דיברנו על השחקנית הישראלית בין ליגת העל ללאומית, על ההחלטות המסתמנות לשינוי שיטת המשחקים ורכבת הזרות בליגת העל. עוד בתוכנית דיון מורחב על הליגה הלאומית. ועוד...
האזנה נעימה!

פרק שמיני - ספיישל פורים!

מתפרצת חוגגת את חג הפורים בתוכנית יוצאת דופן. הפעם משתתפות: נופר שלום, שהד עבוד ואופיר לביא.
מדברות על הכדורסל, על דור העתיד וההווה, על החברות ביניהן, מצב הענף, על הארץ ועל חו"ל וכל מה שמסביב. חג שמח!
האזנה נעימה!
 

פרק תשיעי - לקראת חצי גמר גביע המדינה.

אחרי שנה הפסקה ולכבוד חזרתם של משחקי חצי גמר גביע המדינה (והגמר שיגיע בהמשך השבוע), התכנסנו לפרק מיוחד שכולו הכנה לקראת המשחקים. על ארבע הקבוצות שהעפילו לשלב הבא, יחסי הכוחות ביניהן, השחקניות שיכולות להפתיע, המאמנים שיכולים להוסיף גביע שני לארון ואלה שיכולים להניף גביע ראשון.
האזנה נעימה!

פרק רביעי - מסכמים את שנת 2020

כל מה שקרה בשנה שתיזכר בעיקר כ"שנת קורונה". מגמר התיכונים, דרך האליפות של רמת גן וגם הפתעת העונה מראשל"צ, על הליגה הלאומית, ליגת הנערות, הקיץ יוצא הדופן, הנבחרות ועוד...
האזנה נעימה!
 

פרק חמישי - בדרך ל(עוד) סגר.

פותחים את שנת 2021 עם שיחה סוערת על כדורסל נשים הישראלי. על המעמד של השחקנית הישראלית בקבוצות ליגת העל ובעיניי המאמנים. על משחקי רבע גמר הגביע ומחזורי הליגה האחרונים, על המחוז הדרומי בלאומית, ותחזית לשנת 2021 שתמשיך אחרי הסגר. פרק אמוציונלי במיוחד. מוזמנים להקשיב ובשאיפה גם להנות.
האזנה נעימה!

פרק שישי - חובק עולם

הפעם במגבלות הסגר, על כל מה שהיה שקרה בכדורסל הישראלי מאז הוכרז הסגר. על הליגה שיצאה לפגרה וחזרה, על הקאמבק של שי דורון וטל נתן, על חילופי הזרות ; לקראת משחק הנבחרת הקרוב שיחתום את מוקדמות היורובאסקט ; על הנציגות שלנו במכללות ועוד ועוד...
האזנה נעימה!

פרק ראשון - פיילוט

מדברים על משחקים הקרובים של נבחרת ישראל נגד מונטנגרו ושבדיה, החזרה הקרובה של ליגת העל, חוויות מפגרת הקורונה ועוד.
האזנה נעימה!

 

פרק שני - לקראת פתיחת העונה

על המסקנות והלקחים מחלון משחקי נבחרת ישראל נגד מונטנגרו ושבדיה. מנתחים את קבוצות ליגת העל ומנבאים תחזיות לקראת העונה שבפתח,וגם קצת לקראת פתיחת העונה בליגה הלאומית.
האזנה נעימה!

פרק שלישי - הליגות חזרו!

אורח ראשון בפודקאסט - ראיון מיוחד עם מאמן נבחרת ישראל -אלי רבי, כשאת הראיון הזה לא תרצו להפסיד. וגם, מדברים על הליגות שיצאו לדרך על ליגת העל והליגה הלאומית.
האזנה נעימה!

 

מוזמנים לעקוב בכל אפליקציות הפודקאסטים: