לאומית: לירן מורן חוזר למגדל

הגארד הותיק ששיחק בעונה החולפת בעכו נשאר באזור הצפון, ויחזק את העולה החדשה מגדל יזרעאל בה שיחק בתחילת העשור הקודם. גם מכבי חיפה (שנכון להיום עדיין בלאומית) התחזקה במהלך החג כשצירפה את המתאזרח ג'ונתן פלג.


| safsal

 

העולה החדשה הפועל מגדל יזרעאל רשמה היום צעד נוסף לקראת השלמת הסגל לעונת החזרה שלה ללאומית. הגארד לירן מורן (31, 1.92) חוזר לקדנציה נוספת בקבוצה, בה שיחק גם בעונת 13/14 אז הייתה רק מגדל העמק. בעונה החולפת מורן שיחק בעולה חדשה אחרת, הפועל עכו \ מטה אשר, ולמרות 11.3 נקודות למשחק לא הצליחה למנוע מהקבוצה לחזור חזרה לארצית.

ואם כבר דיברנו על הארצית - למורן התנדנד בעשור האחרון בין שתי הליגות, ועל הדרך רשם לא פחות מ-3 עליות ליגה (עכו, קרית אתא ונתניה) כשעם כל הקבוצות הנ"ל המשיך גם בליגה השניה. בנוסף שיחק בלאומית גם בהפועל חיפה, הוד"ש ורעננה. אגב למקרה ששכחתם - מורן חתום על אחד המשחקים המשוגעים שראינו העונה בליגה הלאומית, בו קלע לא פחות מ-51 נקודות ושבר כמה שיאי ליגה על הדרך.

מי שהצטרפה הקיץ לליגה אבל מהכיוון השני, מכבי חיפה, התחזקה גם היא במהלך החג עם גארד שוודי - יהודי - ג'ונתן פלג (27, 1.91). המתאזרח שיחק כל הקריירה שלו בליגה השוודית הראשונה, והעונה האחרונה במדי UMEA הייתה המוצלחת ביותר שלו מבחינת מספרים - 11.1 נקודות ו-2.4 אסיסטים למשחק.