טייכמן ועזורי מצטרפות לרמה"ש

הגארדית הצעירה ששיחקה בשנים האחרונות באקדמיה לוינגייט עושה מוקדם מהצפוי את קפיצת המדרגה ותשחק כבר בגיל 17 בליגת העל, ליהי עזורי מגיעה אחרי עונה בפ"ת. בנוסף אליהן רמה"ש השאירה לעונה נוספת גם את דניאל קריינין.


| safsal

 

רמה"ש ממשיכה בבניית הסגל שלה לעונה הבאה, ואחרי שהשאירה 2 משחקניות המרכזיות שלה בעונה החולפת היום הגיעו עוד עידכונים מעניינים. שחקנית נוספת שתמשיך לעונה שלישית במועדון היא הגארדית דניאל קריינין (29, 1.62). עבור קריינין זאת תהיה עונה רביעית בליגת העל כשלפני זה שיחקה גם בבנות הרצליה, ולפני כן שיחקה הרבה עונות בליגה הלאומית שם בין היתר זכתה באליפות עם אליצור ת"א. מהעונה החולפת נזכור לה בעיקר את הניצחון הגדול על מכבי חיפה בו קלעה 11 נקודות והייתה משמעותית מאוד במאני טיים.

החתמה חדשה לקבוצה היא הגארדית הצעירה לי טייכמן (17, 1.72), ש-שיחקה ב-3 השנים האחרונות באקדמיה בוינגייט והייתה אחת השחקניות הבולטות בליגת הנערות וגם בלאומית (בתקופות שהאקדמיה הייתה חלק אמיתי מהליגה). למרות שמבחינת הגיל עוד יש לה אפשרות לשחק בנערות, בחרה לעשות מוקדם את קפיצת המדרגה. בקצת משחקים שכן ראינו ממנה העונה היא העמידה ממוצעים של 18.6 נק', 10.3 רב', 5.4 אס' ו-4.8 חט' בליגת העל לנערות א', ו-12.8 נק', 9.4 רב', 4.4 אס' ו-3.8 חט' בליגה הלאומית לנשים. בקיץ שעבר הייתה חלק משמעותי גם בנבחרת הקדטיות וגם בנבחרת הנערות ובהשארה שלהן בדרג א' באליפות אירופה, וצפויה גם הקיץ להיות חלק מהנבחרות הצעירות. 

וגם הגארדית ליהי עזורי (20, 1.72) תשחק באדום בעונה הקרובה. עזורי עברה בקיץ שעברה מהקבוצה בה גדלה בנות הרצליה לטובת בנות 'בני' פ"ת, ושם היא זכתה להרבה מאוד קרדיט והציגה את עונת השיא שלה בליגת העל. עזורי הייתה הקלעית המובילה של פ"ת העונה עם ממוצע מרשים של 13. נק' למשחק עם אחוזים מצויינים מהקו (מעל ל-86%), והיא גם מסרה 2.7 אס' למשחק. בקיץ האחרון הייתה חלק מנבחרת העתודה שהגיעה למקום ה-7 באליפות אירופה.