שרביט ואסטטקאו מצטרפות להרצליה

לאומית נשים: בנות הרצליה ממשיכה בבניית הסגל שלה עם 3 החתמות חדשות. נועה שרביט מגיעה מבני יהודה, עדן אסטטקאו נפרדת מאליצור עירוני נתניה המועדון בו שיחקה כל הקריירה, ואופיר ויינטרוב שגדלה בהרצליה חוזרת הביתה אחרי שנתיים בכפ"ס.


| safsal

 

בנות הרצליה מתחילה לתפוס קצב בבניית הסגל שלה לקראת העונה הקרובה. אחרי החילוף על הקווים וההחתמה הראשונה, השבוע הצטרפו עוד 4 שחקניות: הפורוורדית נועה שרביט (23, 1.82) מגיעה מבני יהודה אליה הצטרף באמצע העונה האחרונה, במדיה קלעה 5.4 נק' למשחק. שרביט בוגרת האקדמיה בוינגייט שיחקה בעבר גם בליגת העל במדי רמה"ש, רעננה ובני יהודה, ובלאומית שיחקה גם בכפ"ס בכרטיס כפול לפני שנתיים.

הגארדית עדן אסטטקאו (25, 1.68) שגדלה באליצור עירוני נתניה ושיחקה בקבוצה את כל קריירת הבוגרות שלה נפרדת לראשונה מהמועדון השרוני. אסטטקאו עלתה עם נתניה מהארצית ללאומית בסוף עונת 19/20 והמשיכה עם הקבוצה לעוד שנתיים בלאומית שם הקבוצה גם הגיע לגמר גביע האיגוד לפני שנשרה חזרה לארצית. העונה שוב הייתה קרובה להעפיל עם נתניה לליגת המשנה אך הפסידה בגמר לנס ציונה כשהיא קולעת 9 נק' בממוצע בסגרת הגמר.

מצטרפת אחרונה לבנתיים היא הרכזת הצעירה שגדלה בהרצליה ולמעשה חוזרת הבית - אופיר ויינטרוב (17, 1.66). וינטרוב שיחקה במחלקת הנערות של הרצליה והובילה את קבוצת נערות א' בליגת העל בעונת 20/21, כשבשנתיים האחרונות שיחקה בנערות של הפועל כפ"ס ובעונה האחרונה גם בלאומית נשים שם קלעה 5 נק' ומסרה 2 אס' בממוצע.