גם עמית כהן בגלבוע

לאומית נשים: גלבוע מעיינות ממשיכה להתחזק עם צירופה של עמית כהן שעלתה העונה עם נס ציונה מהליגה הארצית, ולצידה ימשיכו גם בוגרות מחלקת הנערות המקומית ליהיא שחם ומורג'אן סעדה. עוד קצת מרחבי הליגה: שירה אלקיס ומיקה ארז בהרצליה, תמר חדד ברמה"ש. (צילום: דיגישארק מדיה)


| safsal

 

חושבת רחוק? אחרי שהחתימה את פיירוז חאג' והשאירה את מרבית השלד שלה מהעונה שעברה, הפועל גלבוע מעיינות ממשיכה להתחזק עם צירופה של הגארדית עמית כהן (21, 1.72). כהן בוגרת מחלקת הנערות של רעננה שיחקה גם בליגת העל עם קבוצת הנשים השרונית ב-00/01 במקביל לאליצור עירוני נתניה בכרטיס כפול שם הייתה מהקלעיות המובילות של הקבוצה. את השנתיים האחרונות העבירה בליגה הארצית שם רשמה פעמיים זכיה באליפות מחוזית ועליית ליגה - פעם אחת עם הפועל לוד ופעם נוספת העונה עם עירוני נס ציונה כשהיא קולעת 17 נקודות במשחק העליה.

לצד כהן, גם צמד הגארדיות בוגרות מחלקת הנערות המקומית מורג'אן סעדה (18.5, 1.64) וליהיא שחם (18, 1.68) ימשיכו בבוגרות. השתיים היו חלק מהקבוצה בלאומית נשים כבר בעונה החולפת כשסעדה שזכתה להרבה קרדיט גם סיימה כקלעית המובילה של גלבוע מעיינות עם כ-11.5 נק' למשחק לצד 7 רב', ושתיהן גם היו בסגל הרחב של נבחרת הנערות בקיץ האחרון. 

עוד קצת עידכונים: רמה"ש קרובה לסגור את הסגל לעונה הקרובה עם צירופה של הגארדית תמר חדד (16, 1.60) שתשחק גם בנערות א'. חדד שמגיעה ממחלקת הנערות של ראש העין הייתה חלק מנבחרת הקדטיות שסיימה את אליפות אירופה האחרונה במקום ה-12. בנות הרצליה צירפה את הגארדית שירה אלקיס (19, 1.68), בוגרת האקדמיה בוינגייט שאת עונת הבכורה שלה מחוץ לאקדמיה העבירה בגבוע מעיינות שם קלעה כ-5 נקודות למשחק. הרצליה צירפה גם את הגארדית מיקה ארז (20, 1.70), בוגרת מחלקת הנערות של הפועל כפ"ס שחזרה לשחק אחרי פציעה קשה ובעונה החולפת שיחקה בארצית בהפועל לב חוף השרון.