חנון מצטרפת לכאוכב, עודה בגלבוע

לאומית נשים: הפועל כאוכב רשמה החתמה משמעותית ראשונה הקיץ כשהחזירה לארץ את מרים חנון ששיחקה בעונה החולפת בדנמרק. מי שלא תמשיך בכאוכב היא אסיל עודה שמצטרפת להפועל גלבוע מעיינות שסגרה את הסגל שלה לעונה הקרובה. תמר כהן עוברת לב"ש, ליבי מתתיהו תשחק בכרטיס כפול בנס ציונה ואופיר פרפרה גם כן עם כפ"ס.


| safsal

 

מתחילים לסגור פינות - הפועל גלבוע מעיינות סגרה את הסגל לעונה הקרובה עם החתמתה של אסיל עודה (27.5, 1.75), שכמו פיירוז חאג' שהצטרפה מוקדם יותר הקיץ מגיעה מהפועל כאוכב. הגארדית שיחקה לאורך כל הקריירה שלה בלאומית נשים בכאוכב, וזאת הפעם הראשונה שהיא תצא לקבוצה חדשה. בעונה החולפת הייתה הקלעית השניה בטיבה בכאוכב עם מעל 10 נקודות למשחק לצד 7.6 רב', 3.0 אס' ו-2.4 חט'. 

כאוכב שכאמור נפרדה מהשחקניות המובילות שלה העונה ביצעה את החיזוק הראשון שלה עם צירופה של הגארדית מרים חנון (29, 1.78) שחוזרת לארץ אחרי עונה אחת בליגה הדנית במדי BMS HERLAV. חנון חוזרת לראשונה לליגה הלאומית מאז שנבחרה לתגלית העונה בליגה ב-11/12 אז במדי הפועל נהריה המועדון בו גדלה. אחרי 4 עונות במכללות חנון חזרה לארץ ישירות לליגת העל שם שיחקה ברמה"ש, הרצליה ורמלה איתה זכתה באליפות. 

עוד קצת עידכונים מרחבי הליגה: הסנטרית תמר כהן (18, 1.86) מצטרפת לעולה החדשה הפועל ב"ש. כהן שהייתה בשנתיים האחרונות חלק מהסגל הרחב של נבחרת הנערות יורדת דרומה אחרי עונה בה שיחקה גם בנערות א' וגם בבוגרות של מכבי רעננה בלאומית נשים. הפורוורדית ליבי מתתיהו (19.5, 1.75) שממשיכה לעונה נוספת בליגת העל עם מכבי ר"ג, תשחק העונה גם בעולה החדשה השניה עירוני נס ציונה במסגרת כרטיס כפול. מתתיהו ששיחקה בליגת העל לפני כן גם באליצור חולון הייתה הקיץ חלק מהסגל הרחב של נבחרת העתודה.

הפורוורדית אופיר פרפרה (20.5, 1.74) שעברה הקיץ מרמה"ש לפ"ת בליגת העל תשחק גם היא בכרטיס כפול ותמשיך להוביל בלאומית את המועדון בו גדלה הפועל כפ"ס. פרפרה רשמה העונה התקדמות משמעותית מאוד וכאמור הפכה לשחקנית מובילה בכפ"ס ולאחת הקלעיות המובילות בקבוצה עם כ-11 נקודות למשחק, ולקחה גם מעל 7 רב'. בשנים הקודמות הייתה חלק מהסגל בנבחרות הצעירות והקיץ בסגל הרחב של נבחרת העתודה.