מי יהיו נשות (ואנשי) השנה בכדורסל הנשים הישראלי?

רגע לפני ששנת תשפ"ב מסתיימת עלינו לטובה - אתן מוזמנות ואתם מוזמנים להחליט יחד איתנו מי יהיו אנשי השנה בכדורסל הישראלי. השחקניות, המאמנות והמאמנים, המשחקים הגדולים, האירועים הבלתי נשכחים וגם הביזאריים שעשו לנו את השנה, כולם כאן ולכם נשאר רק לבחור. התוצאות יחשפו במהלך ראש השנה תשפ"ג.


| safsal

 

בין עדן רוטברג שהביא כבוד באירופה לג'ני סימס ואליסה בארון שהובילו את קבוצתן לתארים בארץ ; בין שירה העליון שהובילה את רמלה לאליפות ואת הקדטיות למדליית הארד, לגלית מוסאי שהחזירה את רמה"ש לימיה הגדולים ויצאה למאבק פומבי על עתיד הכדורסל. בין תמר זינגר לרומי אלבז, בין הילה קארש לגל רביב מי עשתה את הפריצה לקדמת הבמה של כדורסל הנשים בארץ. ריכזנו עבורכם 22 מועמדות ומועמדים סופר ראויים ב-3 קטגוריות שונות, וזה הזמן שלכם להחליט - מי יהיו אנשי השנה של 'ספסל' בכדורסל הנשים הישראלי?

ולא רק את דמויות המפתח של השנה! אתן ואתם מוזמנים לבחור גם את הארוע הגדול והמרגש של השנה, הארוע הביזארי של השנה והמשחק של השנה, זה שלא תשכחו. הסקר פתוח עד יום שני 26.9 בשעה 22:00 בלילה והתוצאות יפורסמו במהלך ימי החג של ראש השנה תשפ"ג.

להצבעה לחצו כאן!

 

להכרות עם המועמדות לאשת השנה על הפרקט לחצו כאן

להכרות עם המועמדים לאיש \ אשת השנה מחוץ לפרקט לחצו כאן

להכרות עם המועמדות לפריצת השנה לחצו כאן

להכרות עם המועמדים לארוע ומשחק השנה לחצו כאן

 

(צילומים: עודד קרני, איגוד הכדורסל, מנהלת ליגת העל לנשים, FIBA EUROPE, מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, דודי מלמד, צילומי מסך יוטיוב NO FILTER ו-FIBA)